- LAM55041
Leiras: Elegans es tartos kialakitas, kivalo minosegu Jacquard anyagbol keszultek, kulonallo fejtamlaval a nagyobb testreszabhatosag es a kifinomult tartos megjelenes erdekeben.
Extra parnazas a puha es kenyelmes ulesert, amely tokeletes hosszu utakra.
Konnyu felszereles a rugalmas szalagoknak, a horgoknak es az allithato pantoknak koszonhetoen.
Univerzalisak: tokeletesen illeszkednek barmilyen szabvanyos ulesre.
Teljes vedelem: az egyreszes kialakitas tokeletes lefedettseget biztosit, vedi az ulest a portol, a szennyezodesektol es a kopastol.
Oldallegzsakokkal kompatibilisak: biztonsagot nyujt az oldallegzsakok mukodesenek veszelyeztetese nelkul.
Specialis kialakitas a karfakhoz: a karfak befogadasara terveztek, biztositva a tokeletes illeszkedest.
Tepozaras nyilas a fejtamlahoz: szeles tepozaras nyilas a fejtamla athaladasahoz, kompatibilisak a nem leveheto fejtamlaval rendelkezo modellekkel.
| Szín | Fekete |
| Méret | Méret nélkül |
| Darabok | 2 |
| Méretek | Spatar: 58x67cm - Sezut; 55x58cm - Tetiera: 23x25,5cm |
| Csomag | Karton doboz |
| Szélesség | 25cm |
| Magasság | 35cm |
| Hossz | 13cm |
| Súly | 0.977kg |