- KEG43152092 MÉRET: L1 - Hatchback/Kombi
Leírás: Vízálló ponyva az autó védelmére a kedvezőtlen légköri viszonyok ellen, egész évben használható, mikrovent rendszerrel amely eltávolítja a ponyva nedvességét a ponyva alól. Véd az eső, hó, nap és piszok ellen.
• A ponyvának nagy ellenállása van a légköri viszonyoknak, különösen a napfénynek és a csapadéknak. A ponyva külseje nem szívja fel a vizet és ellenáll a szennyeződésnek.
• A ponyva belső része sima anyagból készül, amely megvédi az autó lakkját.
• A ponyvát kötöző zsinórral kell rögzíteni. Ha a ponyva jól meg van húzva, illetve rögzítve van a kötöző zsinórral, erős szél esetén is használható.
• 30 hónap garancia.
• A ponyva alsó részén a sarkokban rugalmas szalagok kerültek, amelyeket a felszerelés során a jármű alsó szélére kell illeszteni (ha szükséges, rögzíteni kell őket). A ponyva eltávolításakor először vegye le a rugalmas rögzítő hevedereket.
• A belsejében lévő piszkos ponyva nem használható. Ne tegye a ponyvát a piszkos járműre, vagy ha annak lakkját vegyi anyagok borítják.
• A ponyvát csak a parkoló autó számára tervezték - az autó szállítása során nem használható például a szállító platformon.
• Anyaga: polipropilén + polietilén (PP + PE).
Méretek : L1
- Hosszúság: 405-430 cm
- Magasság: 126-136 cm
Kompatibilitási táblázat: L1 hatchback/kombi
ALFA ROMEO 33, 147, 145
AUDI A3
BMW Seria 1
CHEVROLET Aveo hatchback od 2011 (T300)
CITROEN ZX, Xsara, C3 Picasso
DACIA Sandero
DAEWOO Lanos hatchback, Nexia hatchback
FIAT Bravo, Brava, Sedici, Stilo, Palio Weekend
FORD B-Max, Focus I, Escort kombi
HONDA Jazz od 2015, Civic do 2014
HYUNDAI Pony, ix20
KIA Venga, Soul, Rio kombi
MERCEDES Klasa B, Klasa A W176
NISSAN Note, Almera
OPEL Astra I (F) hatchback
PEUGEOT 307, 308, 207 hatchback/kombi
RENAULT 19, Captur, Megane (I, II, III) hatchback, Clio (III, IV) Grandtour
SEAT Leon (I, II, III) hatchback
SKODA Roomster, Fabia kombi
SUZUKI Sx4, Liana hatchback/kombi
TATA Indigo
TOYOTA Auris, Corolla hatchback/kombi
VOLKSWAGEN Golf Plus, Golf (III, IV, V, VI, VII), Polo IV od 2002
VOLVO C30
| Szín | Beige |
| Méret | L |
| Méretek | 126-136x405-430cm |
| Hosszúság cm | 430.00cm |
| Magasság cm | 136.00cm |
| Autógyártó | Kegel-Blazusiak |
| Csomag | Sack |
| Szélesség | 59cm |
| Magasság | 40cm |
| Hossz | 15cm |
| Súly | 2.37kg |